Kategorie
Novinky

V našem sortimentu naleznete také hřídelové spojky. Jsou to polotovary bez otvorů. Ty si vyrobíte dle aktuálních hřídelí u Vašeho zařízení. Skladem máme běžně polotovary, u kterých můžete mít průměr hřídele až 75mm.


Alternátorová ložiska nestandartních (atypických) rozměrů.


Domečková ložiska řady UC v litinovém a plechovém provedení.

  


Krytka faudy kloubu, těsnící víčko, prachovka z černého neoprenu. Dodává úhlovým kloubům optimální podporu v silně znečištěném nebo prašném prostředí.

 


Výrobci


Firma Fluro je prémiový německý výrobce vysoce kvalitních strojních dílů a součástí, které vyrábí a dodává i pro motoristický sport.
www.fluro.de


Quadrant je předním světovým výrobcem vysoce výkonných termoplastů ve formě polotovarů a hotových dílů. Firma má pobočky ve 20 zemích a má více než 2 000 zaměstnanců. Její speciální technické termoplasty a kompozity jsou vynikající z hlediska výkonů a jsou používány v široké spektru aplikací, a to především v průmyslu.
www.quadrantplastics.comLožiska Nachi jsou vyrobena z materiálu vlastní výroby, tepelně zpracované opět vlastní technologií a následně opracované na firmou vyvinutých obráběcích strojích. Nachi tedy má celkově pod kontrolou všechny kroky výrobního procesu. Nachi při celém procesu výroby aplikuje systém neustálého zlepšování. Výsledkem jsou pak opravdu špičková ložiska, která se používají v náročných aplikacích nebo automobilovém průmyslu.
www.nachi.deKvalitní Italský výrobce kloubových hlav a kulových faudy kloubů spadající do skupiny Chiavette.
www.chiavette.comLožiska SKF jsou jedny z nejkvalitnějších ložisek na světě. Jméno SKF je synonymem kvalitních ložisek, které naše firma doporučuje do všech náročných aplikací, u kterých se očekává dlouhá životnost.
www.skf.com/czOsvědčený a léty ověřený výrobce ložisek pod značkou FK z Číny. Tato ložiska plně vyhovují nárokům, které na ně klade jejich uživatel.
certifikát ISO
www.fk-bearing.com


Jihokorejský výrobce ložisek a domečků.
certifikát ISO
www.jeilbearing.comKvalitní výrobce komponentů pro silniční a horská kola, který své díly dodává výrobcům po celém světě.
www.fullspeedahead.comTange Seiki je vedoucím průkopníkem ve vývoji nových a unikátních ložisek hlavového uložení středu šlapadel kol.
www.tangeseiki.com


Podnik vyrábí ložiska jak pod vlastní značkou FKL, tak i v licenci pro evropské prémiové značky za použití moderních technologií a kvalitních vstupních materiálů z Evropy. FKL má certifikované řízení kontroly kvality, vlastní certifikáty 9001, 14001 a 18001. Veškerý původ zboží FKL je garantován výhradně z jeho výrobního závodu v Srbsku.
www.fkl-serbia.com

Aktuality

Zasíláme zásilkovnou za nejlevnější poštovné. Podrobnější informace naleznete zde.

Jsme i na facebooku
 
Náhodné produkty

3206 2RS - 5206 NS NACHI

Naše cena: 451.00 Kč